Drzwi
 
 


Jesteśmy producentami drzwi zewnętrznych i wewnętrznych wykonanych z litego drewna różnego gatunku zarówno krajowego jak i egzotycznego.

W naszej ofercie posiadamy drzwi drewniane z połączeniu z elementami kłutymi, witrażami oraz szybami w różnych wzorach i kolorach. Produkujemy drzwi nietypowe pod indywidualne zamówienie a nasze wieloletnie doświadczenie na pewno zagwarantuje ich solidne wykonanie i wymarzony efekt końcowy. Wizytówką każdego domu są drzwi zewnętrzne - pierwszy widoczny dla gości znak, mówiący o gospodarzach. W naszej ofercie prezentujemy wyjątkowo estetyczne i wytrzymałe drzwi zewnętrze, charakteryzujące się dobrą izolacją termiczną oraz wieloletnią trwałością.

Dysponujemy dużym asortymentem drzwi drewnianych w wielu interesujących modelach. Dostępne w naszej ofercie drzwi wewnętrzne odznaczają się wyjątkową estetyką, a także dobrą izolacją akustyczną. W naszej ofercie drzwi udostępniamy wysokiej jakości wyroby stolarskie z najlepszych materiałów, w wielu interesujących wzorach.
 

FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
 

 
48-317 Korfantów, ul. Powstańców Śląskich 16a
tel. 77 431 94 33, e-mail: info@schodek.eu

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH


 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS